Mindaugo g. 17, LT-21114 Trakai, tel: 8 (528) 55909
El.paštas:  tpspc@hipokratas.lt
Registratūra tel.: 8 (528) 55909, 8656 54959

Všį Trakų pirminės sveikatos priežiūros centras

DĖL SKAMBUČIŲ ŠEIMOS GYDYTOJAMS

Labai norime, kad neplanuoti telefono pokalbiai neblaškytų šeimos gydytojų, kabinetuose aptarnaujančių pacientus. Kad atlikdami apžiūrą, medikai visą savo dėmesį ir laiką galėtų skirti į priėmimą atėjusiam žmogui, jo ligai, jos gydymui. Juk tuomet, kai nesiliauja skambėti gydytojo kabineto telefonas, tame kabinete galite būti ir jūs ar jūsų artimas žmogus ir jums greičiausiai norėtųsi, kad gydytojas maksimaliai būtų susikoncentravęs į jūsų problemas.

O neretai ir skambučių tikslas būna, švelniai tariant, nelabai rimtas: „noriu pasikalbėti su gydytoju“ ar „noriu pasitikslinti gydytojo darbo valandas“.

Norime priminti, kad pagrindinę informaciją visai nesunkiai galima rasti įstaigos interneto svetainėje  adresu www.trakupspc.lt ar gauti paskambinus į įstaigos registratūrą . 

Mes stengsimės savo interneto svetainėje talpinti kuo daugiau aktualios pacientams informacijos apie gydytojų atostogas naujai priimtus ar mūsų kolektyvą paliekančius gydytojus jų darbo laiko pasikeitimus.

Dėl būtinosios pagalbos pacientai priimami tą pačią dieną. Dėl recepto pasibaigus vaistams ar dėl siuntimo – registracijos į šeimos gydytojo nuotolinę konsultaciją, ar norite „tik pasikalbėti su gydytoju“, nepykite, teks palaukti ir skambinti  gydytojui telefono balso pašte nurodytomis valandomis.

Kaip viena iš alternatyvų telefono pokalbiui gali būti elektroninis laiškas. Jame galima ramiai ir išsamiai išdėstyti visas savo problemas. Rašyti galite el.paštu Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Kad būtų aiškiau , truputėlis statistikos:

  • per dieną įstaiga vidutiniškai sulaukia nuo 300 iki 400 skambučių.
  • poliklinikoje dirbantys šeimos gydytojai per dieną aptarnauja nuo 50 iki 70 pacientų.

 Taigi labai prašome pasitikėti mūsų sprendimais. Esame dėkingi už Jūsų kantrybę ir supratingumą.

 

VšĮ Trakų pirminės sveikatos priežiūros centras

 

Laikas

DARBO LAIKAS

 

I - 7.00-17.00

II - 7.00-17.00

III - 7.00-17.00

IV - 7.00-17.00

V -  7.00-17.00

VI – 8.00-12.00

Paieška tinklapyje

DĖL ASMENŲ PRISIRAŠYMO PRIE PIRMINĖS

AMBULATORINĖS ASMENS SVEIKATOS PRIEŽIŪROS ĮSTAIGOS 

 

Išankstinė registracija

Darbo pasiūlymai

 

 

El.paštas darbuotojui