Mindaugo g. 17, LT-21114 Trakai, tel: 8 (528) 55909
El.paštas:  tpspc@hipokratas.lt
Registratūra tel.: 8 (528) 55909, 8656 54959
Duomenys apie įmonę kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre | Įmonės kodas 181527285

VšĮ Trakų pirminės sveikatos priežiūros centras

Nuo gegužės 1 d. Lietuvoje atšaukus ekstremaliąją situaciją dėl COVID-19, keičiama ir šios ligos diagnostikos strategija. Testavimas dėl koronaviruso infekcijos perkeliamas iš mobilių punktų į šalies gydymo įstaigas. Panaikinus mobiliuosius punktus, patys pacientai registruotis tyrimui negalės,  registraciją vykdys gydymo įstaigos.

Svarbu žinoti, kad dėl koronaviruso infekcijos bus tiriami tik turintieji ūminei kvėpavimo takų infekcijai arba gripui būdingų simptomų, o sprendimą dėl tyrimo atlikimo priims gydytojas, į kurį kreipiamasi. Todėl gyventojai, jaučiantys COVID-19 ligos simptomus, turėtų kreiptis į savo šeimos gydytoją.

Registracija tyrimui dėl COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) VšĮ Trakų pirminės sveikatos priežiūros centre vykdoma: 

kreipiantis į įstaigos registratūrą, kurios darbuotojai  susisieks su šeimos gydytoju, kad šis paskirtų konkretų laiką testavimui dėl COVID-19 (koronaviruso infekcijos);

kreipiantis į šeimos gydytoją telefonu.

Testavimas vykdomas įstaigos darbo dienomis nuo 13 val. iki 15 val. specialiai tam skirtose patalpose.

Asmenys, turintys COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) simptomus, karščiuojantys šeimos gydytojo, dėvinčio asmens apsaugos priemones, priimami be eilės, specialiai tam paskirtose patalpose.

Prieš hospitalizaciją COVID-19 neatliekami.

Dėl vakcinacijos:

Skiepijimas nuo COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) VšĮ Trakų PSPC yra organizuojamas vadovaujantis 2022 m. kovo 1 d. įsakymu Nr. V-15¹ patvirtintos asmens sveikatos priežiūros specialistų darbo organizavimo tvarkos, organizuojant gyventojų skiepijimą valstybės biudžeto lėšomis įgyjama COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) vakcina Trakų pirminės sveikatos priežiūros centre nuostatomis.

Asmenys, norintys skiepytis, be išankstinės registracijos, gali tiesiogiai atvykti į VšĮ Trakų PSPC  registratūrą, tokiu atveju asmuo turės  užpildyti raštišką sutikimą skiepijimuisi.

Raštiško sutikimo skiepytis nereikalaujama iš asmenų, kurie skiepui užsiregistruoja per  ESVIS sistemą https://vakcina.myhybridlab.com/selfregister/vaccine Registracija šioje sistemoje yra laikoma sutikimu.

Reikalavimas dėvėti asmens apsaugos priemones Trakų PSPC yra rekomendacinio pobūdžio.

Asmenims, jaučiantiems COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) simptomus, privaloma dėvėti asmens apsaugos priemones Trakų PSPC.

Laikas

DARBO LAIKAS

 

I - 7.00-17.00

II - 7.00-17.00

III - 7.00-17.00

IV - 7.00-17.00

V -  7.00-17.00

VI – 8.00-12.00

Paieška tinklapyje

DĖL ASMENŲ PRISIRAŠYMO PRIE PIRMINĖS

AMBULATORINĖS ASMENS SVEIKATOS PRIEŽIŪROS ĮSTAIGOS 

 

Išankstinė registracija

Darbo pasiūlymai

 

 

El.paštas darbuotojui