Mindaugo g. 17, LT-21114 Trakai, tel: 8 (528) 55909
El.paštas:  tpspc@hipokratas.lt
Registratūra tel.: 8 (528) 55909, 8656 54959

Všį Trakų pirminės sveikatos priežiūros centras

VšĮ Trakų pirminės sveikatos priežiūros centro darbuotojai nustatyta koronaviruso infekcija

Vakar patvirtinta, kad koronaviruso infekcija yra užsikrėtusi VšĮ Trakų pirminės sveikatos priežiūros centro Psicihikos sveikatos kabinetų darbuotoja. Tai paaiškėjo po profilaktinių, kas savaitę atliekamų, medikų tyrimų. Patvirtinta, kad vienas iš spalio 20 dieną paimtų darbuotojų mėginių dėl galimo užsikrėtimo koronaviruso infekcija yra teigiamas. Kiti – neigiami. Yra nustatyti susirgusios medikės kontaktai. Kontaktą turėjusiems įstaigos darbuotojams nuo šiandien taikoma saviizoliacija. Įstaigoje, bendradarbiaujant su nacionaliniu visuomenės sveikatos centru, imtasi visų reikiamų priešepideminių priemonių. Vakar atlikta dezinfekcija, artimiausiomis dienomis bus ištirti visi įstaigos darbuotojai.

Kol kas, kol tęsis psichikos sveikatos kabinetų darbuotojų izoliacija, įstaigoje nebus teikiamos psichikos sveikatos priežiūros paslaugos. Artimiausiu metu bus vertinamos galimybės ir bus sprendžiama dėl nuotolinių psichikos sveikatos priežiūros paslaugų organizavimo.

Kitos paslaugos įstaigoje bus teikiamos griežtai laikantis šiuo metu nustatytų reikalavimų, prioritetą teikiant nuotolinėms sveikatos priežiūros paslaugoms.

Prašome pacientų elgtis atsakingai: į įstaigą atvykti tik iš anksto užsiregistravus, atvykstant į įstaigą taisyklingai dėvėti veido apsaugas, laikytis saugaus atstumo, į įstaigą atvykti ne anksčiau kaip likus 10 min. iki paskirto laiko. Šiuo metu įstaigai kaip niekad reikalingas pacientų sąmoningumas, kuris būtinas siekiant suvaldyti infekcijos plitimą įstaigoje!

Laikas

DARBO LAIKAS

 

I - 7.00-17.00

II - 7.00-17.00

III - 7.00-17.00

IV - 7.00-17.00

V -  7.00-17.00

VI – 8.00-12.00

Paieška tinklapyje

DĖL ASMENŲ PRISIRAŠYMO PRIE PIRMINĖS

AMBULATORINĖS ASMENS SVEIKATOS PRIEŽIŪROS ĮSTAIGOS 

 

Išankstinė registracija

Darbo pasiūlymai

 

 

El.paštas darbuotojui