Mindaugo g. 17, LT-21114 Trakai, tel: 8 (528) 55909
El.paštas:  tpspc@hipokratas.lt
Registratūra tel.: 8 (528) 55909, 8656 54959

Všį Trakų pirminės sveikatos priežiūros centras

 DĖL PACIENTŲ REGISTRACIJOS ASMENS SVEIKATOS PRIEŽIŪROS PASLAUGAI GAUTI GERINIMO

 

Paskutiniu laiku  LR Sveikatos apsaugos ministerija, Trakų r. savivaldybės administracija ir mūsų įstaigos administracija sulaukia nemažai pretenzijų iš pacientų dėl jų apsunkinto patekimo pas šeimos gydytoją bei gydytoją odontologą.

Norime, dar kartą, priminti mūsų pacientams apie pasikeitusią pacientų priėmimo tvarką įstaigoje dėl Covid 19 pandemijos:

ribojami ir atskiriami pacientų srautai – karščiuojantys ir ūmiomis ligomis sergantys pacientai priimami „Karščiavimo klinikoje“ arba izoliatoriuje.

Pacientų priėmimo laikas pailgėja   dėl  sugriežtintos infekcinių ligų kontrolės, o patekimo pas šeimos gydytoją laikas dėl gydytojų užimtumo dirbant   „Karčiavimo klinikoje“ ir izoliatoriuje.

Labai prašome visus mūsų įstaigos pacientus kiek įmanoma anksčiau planuoti savo vizitus dėl medikamentinio gydymo pratęsimo, siuntimų pas gydytojus specialistus išrašymo.

Paciento  vizitas pas gydytoją, iš anksto neužsiregistravus, tą pačią kreipimosi dieną  galimas būtinosios pagalbos atveju, arba tiesiogiai susisiekus su gydytoju.

VšĮ Trakų pirminės sveikatos priežiūros centras siekdamas pagerinti pacientų registraciją sveikatos priežiūros paslaugoms gauti:

-sukūrė ir įdiegė el. paštą, mobilų telefono ryšį ,kaip  technines priemones, kurios padidintų galimybę susisiekti su registratūra. Bus užtikrintas grįžtamasis ryšys; pagal galimybes pacientui bus perskambinta arba atsakyta į el. laiško paklausimą artimiausiu laiku;

- atnaujinta išankstinė pacientų registraciją IS www.sergu.lt;

- atnaujintas eilių valdymo sistemos (talonėlių) terminalo darbas prie registratūros ir procedūrų kabineto .

Registratūros darbuotojai pacientų skambučių srautui valdyti naudos laidinio ryšio telefoną Nr. (8 528) 5 59 09, mobiliojo ryšio telefoną Nr.8 656 54959, el. paštą adresu: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. . Įstaiga planuoja registratūroje įdiegti išmanią skambučių valdymo sistemą.

 

Dėkojame už Jūsų supratingumą ir kantrybę.

VšĮ Trakų PSPC atsiprašo už nepatogumus ir dėkoja, kad esate mūsų pacientai bei

linki Jums geros sveikatos, ir tikisi tolesnio bendradarbiavimo.

 

Administracija 

Laikas

DARBO LAIKAS

 

I - 7.00-17.00

II - 7.00-17.00

III - 7.00-17.00

IV - 7.00-17.00

V -  7.00-17.00

VI – 8.00-12.00

Paieška tinklapyje

DĖL ASMENŲ PRISIRAŠYMO PRIE PIRMINĖS

AMBULATORINĖS ASMENS SVEIKATOS PRIEŽIŪROS ĮSTAIGOS KARANTINO METU

 

 

Išankstinė registracija

Darbo pasiūlymai

 

 

 

Greitosios medicinos pagalbos trimačio įvaizdžio

formavimo visuomenėje priemonė

"Greitoji medicinos pagalba Lietuvoje 360"

Akcija "Aplenk ligą"

El.paštas darbuotojui